Про незвичайні міські автомобілі

Сьогодні автовиробники все частіше роблять удар на виготовлення невеликих машин з електродвигунами замість транспортних засобів з величезним двигуном, яке було популярне раніше. Галасливі, швидкі і неекономічні автомобілі зараз не в моді. Представляємо добірку кількох цікавих автомобілів сучасності.

Автомобіль для міста з пневматичною системою під назвою Tata AIRPOD

Компанія з Індії під назвою Tata заявила про швидкий початок випуску серії автомобілів марки Tata AIRPOD, основою роботи яких стане пневматика. Рухатися такі автомобілі будуть за рахунок стиснення повітря, яке буде закачане в резервуари з обсягом, рівним 175 літрам. Такого об’єму повітря повинно вистачити на 200 кілометрів подорожі зі швидкістю пересування 70 кілометрів на годину.

Автомобіль для міста, позбавлений серйозності, – Twike

Гібридами, як правило, називають автомобілі, які володіють мотором, що може поєднувати електродвигун і двигун внутрішнього згоряння. Але цей автомобіль особливий – Twike пересувається як за допомогою роботи електричного мотора, так і завдяки людським ногам. Це компактний, легкий і економний засіб пересування, на якому можна проїхати за 2,4 долара США близько 300 миль.

Е-мобіль – автомобіль для міста, який створений в Росії

Мільярдер з Росії на ім’я Михайло Прохоров вже давно мріє випустити власний Е-мобіль, який стане дешевою маркою машини виробництва Росії.

Eco-E – найбільш недорогий електромобіль у світі

Як правило, електромобілі сучасності набагато дорожчі за вартістю, ніж їх аналоги, що працюють на дизелі або бензині. Але така формула дуже скоро може стати застарілою. Все тому, що в серійне виробництво і активні продажі запускають автомобіль марки Eco -E, який повинен стати найбільш недорогим електромобілем у всьому світі. Машина може мати максимальну швидкість близько 40 км/год і при цьому проїжджати десь 65 км на одному повністю зарядженому акумуляторі. Вартість такого автомобіля поки що становить близько тисячі доларів. Незабаром очікується зниження ціни на машину.

Читати також:

Нова реальність – паливо із СО2!

Нова реальність – паливо із СО2!

Дешеве і екологічне паливо – мрія кожного автомобіліста, але як її здійснити? Вчені запевняють, що це питання часу, оскільки...

Кораблі майбутнього побудують із «металевого пінопласту»

Кораблі майбутнього побудують із «металевого пінопласту»

Звучить незвично, але вже винайдено матеріал на основі металу, який не поступається йому по міцності, зате в багато разів легший...