Про тараканів-кіборгів

Учені з Америки зробили ще один крок назустріч до створення кіборгів. Цього разу кроликами для дослідів в експерименті стали великі таргани з Мадагаскару, які шиплять. Цей досить великий вид тарганів може досягати в довжину 5-6 сантиметрів.

Зовні таргани-кіборги виглядають не зовсім вражаюче, до термінаторів їм дуже далеко. На спині у комахи вчені зуміли закріпити спеціальний чіп, який оснащується безпровідним передавачем. Такий чіп може з’єднуватися спеціальними проводами в тарганячими вусами, які служать тварині для орієнтування в просторі.

Результати проведеного експерименту виявилися дуже серйозними. Вчені змогли використати технологічну начинку і накопичені знання, щоб мати можливість керувати такими тарганами на дистанції. Наприклад, вчені дають сигнал на антену безпосередньо. Антена встановлюється на таргана. Сигнал дає знати про присутність хижака – в результаті комаха тікає. Якщо потрібно зупинити таргана, йому посилається сигнал про знаходження стіни перед ним.

Поки ще далеко до завершення цього експерименту. Але вчені припускають, що настане той час, коли тарган-кіборг буде використовуватися на практиці на користь людству – наприклад, вони зможуть шукати зниклих під завалами людей.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...