Про яструбів, які напалають лише на поштарів

Зазвичай ці пернаті хижаки не схильні здійснювати напади на людей. Але іноді трапляються виключення в їх поведінці. Одними з таких є неагресивні по своїй натурі канюки Свенсона, які вже не перший рік вселяють страх у серця всіх листонош у місті Калгарі, що в канадській провінції Альберта.

Канюки воліють переслідувати доставщиків пошти від одного будинку до іншого. Така ситуація складалася протягом кількох років, але останнім часом пернаті стали занадто нахабними . Газетне видання під назвою « The Calgary Herald » не так давно публікувало інтерв’ю з одним з представників поштової служби в місті на ім’я Рик Тобін. Він розповів, що змушений ходити до користувачів поштової служби з тенісною ракеткою в руках, щоб мати мати можливість хоч як-небудь себе захистити від агресії пернатих. Коли вони нападають на людину з ракеткою, то не можуть використовувати своє найголовніше зброя – це кігті. Випадкові перехожі з неприкритим задоволенням спостерігають, як канюки отримують здачі. А більшість людей намагається перейняти досвід листоноші, також користуючись тенісним інвентарем для протистояння атакам птахів.

Вчені вважають, що птахи переслідують працівників служби пошти тому, що вважають їх суперниками. Все через те, що листоноші поводяться точно так само, як і звичайні жертви канюків – вони довго не затримуються на одному місці, але при цьому намагаються охопити своїм пересуванням досить широку територію.

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Бактерія-кіборг вже існує!

Бактерія-кіборг вже існує!

Є багато фантастичних фільмів, в яких так чи інакше розглядалася ідея «кіборгів» – живих істот, із вбудованими датчиками і пристроями,...