Звичайна вода лікує поганий настрій

Вчені з’ясували, що навіть одна склянка звичайної води здатна вилікувати поганий настрій у людини.

Американські фізіологи дійшли до висновку, що причиною поганого настрою може стати навіть незначне зневоднення організму. Таке зневоднення фахівці часто називають м’яким. І саме це може стати причиною запальності та підвищеної дратівливості.

Вчені з Університету Коннектикуту зауважують, а зокрема, фізіолог Лоуренс Армсиронг, що зневоднення має однаковий вплив як на тих людей, які беруть участь в марафонському забігу, так і на тих, хто цілий день сидить перед комп’ютером. Така інформація була отримана в результаті проведеного досліду.

Отож, було з’ясовано, що через втрату людиною 1-2% вологи з організму в людини починають з’являтися уже перші ознаки втоми та спраги. Був проведений спеціальний експеримент, що тривав близько одного місяця. І кожного дня добровольці, віком 20-23 років проводили близько 30-40 хвилин на біговій доріжці. А після цього вчені проводили тести для визначення концентрації уваги піддослідних, швидкості їхньої реакції та здатності на когнітивні здібності.

І ось на останньому етапі дослідження було проведено порівняння результатів тестів, що проходили як до початку, так і після аеробного навантаження.

Таким чином, було зроблено висновок, що найважче переносять зневоднення представниці слабкої статі. Саме через недолік рідини в організмі найчастіше виникає втома та головний біль. Тому в результаті жінці стає набагато важче зосередитися на поставлених завданнях.

А представникам чоловічої статі зневоднення організму виливається в занепокоєння та дратівливість. Про це повідомляється на сайті EmaxHealth, який посилається на науковий журнал Nutrition.

Дієтологи також радять вживати багато води щодня. Тому пийте більше рідини та будьте здоровими! 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...