Зупинка часу

Вчені стверджують, що ще зовсім трохи і буде повна зупинка часу у Всесвіті.

Завдяки новій гіпотезі науковців з іспанського Університету Саламанки  було зроблено припущення того, що час постійно сповільнюється, а в далекому майбутньому повністю зупиниться і “все матиме вигляд, ніби заморожене”. Цю теорію плину часу дослідники опублікували в журналі Physical Review D.

Науковці вважать загальноприйняту думку про те, що Всесвіт безперервно розширюється під впливом темної матерії, хибною. Вони зробили припущення,  суть якого полягає в тому, що це не Всесвіт розширюється, а, навпаки, час уповільнюється. Проте такий процес відбувається настільки поступово, що люди цього навіть не помічають, передає InoPressa.

Також вчені стверджують, що в певний момент, коли Земля вже давно припинить своє існування, час і зовсім зупиниться, і “все буде виглядати, ніби воно було заморожене, подібно картині, яка завжди існувала”. На думку космолога з Кембриджського університету Гаррі Гібсона, ця гіпотеза не така вже й абсурдна, як може здатися на перший погляд.

“Ми вважаємо, що час виник під час Великого вибуху, тому так, як він народився, він може і зникнути”, – пояснив вчений.

Варто нагадати, що раніше професор Оксфордського університету Роджер Пенроуз та вірменський астроном Ваха Гурзадян знайшли докази існування Всесвіту до так званого Великого вибуху, який науковці вважали умовною подією створення системи галактик.

Висновки науковців зроблені на основі аналізу знімків радіаційного фону у Всесвіті, який вивчається за допомогою  спеціального “Зонду  імені Вілкінсона для дослідження анізотропії мікрохвиль” (WMAP), та який запущений у 2001 році.

Таким чином, нове відкриття дало поштовх для подальших досліджень в цій сфері та допомогло подивитися на Всесвіт з іншого боку. 

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...