Відлюдник, який прожив із піднятою рукою 38 років

В Індії проживає монах відлюдник на ім’я Амар Бхарті, який зараз є єдиним визнаним в країні святим, що тримає підняту руку вже впродовж 38 років. Відлюдник підняв свою руку зовсім не заради якогось експерименту. Ця дія присвячено божеству Шиві, ставши символом всіх віруючих в Індії.

Ще до відлюдництва Амара можна було назвати найнепоказнішим індійським громадянином. Він був обтяжений тяготами життя в сім’ї , які включали дружину і декількох дітей. Він мав звичайні турботи, притаманні усім людям, давно запам’ятався маршрут з роботи додому і за покупками, а також інші нюанси життєдіяльності середньостатистичного жителя. Але одного разу вночі його світогляд з незрозумілих причин зазнав глобальних змін. Коли Амар прокинувся, він вирішив кардинально змінити своє життя, відсунувши сімейні проблеми на другий план і поставивши на перше місце служіння божеству Шиві.

Коли Амар одягнувся у простий одяг, він почав ходити по індійських дорогах. Майбутній відлюдник жив на милостині від людей і проводив цілий добу в нескінченних молитвах. Після декількох років таких мандрівок він вирішив, що все ще його тримають мирські принади. Це глибоко шокувало Амара в величезне розчарування, тому він придумує більш кардинальний і безкомпромісний спосіб служити Шиві. Саме тоді, в далекому 1973 році, була піднята його права рука, яка потім ніколи не опускалася. З часом пальці на цій руці сплелися, утворивши свого роду кулак. Його, очевидно, Амар воліє показувати всім мирським принадам.

За час тривалого перебування в незручному для руки вертикальному положенні пальці стали абсолютно непридатними. Тому Бхарті вже ніколи не зможе ними скористатися. Нігті на правій руці Амар не буде відрізати і невідомо, чи миється вона коли-небудь. Відлюдник зізнався, що спочатку було дуже боляче тримати руку в такому положенні. Але з часом організм трохи звик і стало набагато легше знаходиться в такому положенні. Садху розповідає, що так нарешті він знайшов гармонію з собою. Він став знаменитим в Індії, його шанують як святого найвищої проби. І це цілком виправдано, адже на такий вчинок зважився багато хто, але не всі зуміли досягти своєї мети.

Читати також:

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...