Пари найчастіше розлучаються в січні

Вчені провели ряд досліджень та опитувань і з’ясували, що найчастіше пари розходяться в січні.

Короткі дні, погана погода та мало грошей. Тому нема нічого дивного, що це актуальна проблема для сімейних пар. Дослідження показало, що дві третини пар розлучаються саме в січні. Адже в цьому місяці люди проводять багато часу вдома, зокрема до 15 годин вдень, а це викликає в багатьох крайню дратівливість.

Цим і випробовуються почуття закоханих. Адже якщо кохання сильне, то пара в середньому витратить на сварки до чотирьох годин на місяць , але для багатьох це закінчується більш трагічно. З точку зору поведінкової психології стан дратівливості  – це реальне явище, яке можливе найбільше під час темних зимових місяців, що особливо актуально для січня.

Так, відсутність сонячного світала та тепла змушує почуватися млявим та пригніченим, а нестача фізичної активності ще більше підсилюють стрес. Тому до всього залишається додати фінансові проблеми після свят, нудьгу та занадто багато часу, проведеного з партнером. Так, британська страхова компанія опитала понад 1000 чоловік та в результаті дослідження виявила, що за січень пари встигають в середньому посваритися 20 разів, тоді, як влітку ця цифра не перевищує 16.

Більше двох третин опитаних звинуватили погоду в своєму бажанні проводити більше часу вдома, а 65% запевняють, що у всьому винна відсутність сонячного світла та тепла. А кожен третій зізнався, що після свят родині доводиться тугіше зав’язувати пояси. А ще більше вражаючою виявилася ситуація з тим, що майже половина серед опитаних сказали, що не хотіли взагалі відвідувати друзів, а третина навіть могла б  знехтувати сім’єю. Практично половина учасників досліду підтвердила, що саме січень – найбільш депресивний місяць в році.  

Також 59% піддослідних вранці з трудом піднімалися з ліжка, а 38% починали та закінчували свою працю в темряві. 

Читати також:

Все, чого ви не знали про поцілунок

Все, чого ви не знали про поцілунок

Поцілунок з коханою людиною – одне із найприємніших занять, які тільки можуть бути. Але в чому його секрет, чому ми сприймаємо...

Найцікавіше про народження малюків

Найцікавіше про народження малюків

Кожна третя дитина в наші дні народжується завдяки кесаревому розтину. Точно в термін народжується всього 10% малюків, інші або...