Будинок на колесах, який піднімається в небо

Дуже часто можна зустріти інформацію про різні архітектурні будівлі незвичайної форми. Але хочеться в цей раз розповісти про цікавий будинок на колесах, який винайшов французький художник на ім’я Benedetto Bufalino. У такому будинку можна не тільки здійснювати подорожі, а й оглядати околишню природу зверху. Цей невеликий фургончик має спеціальний механізм – він піднімає будиночок на висоту близько 10 метрів. Це гарантує наявність прекрасного виду з вікна, а також допомагає захиститися від недоброзичливців.

Бенедетто Буфаліно дуже позитивний по своїй натурі. Тому у властивій для себе гумористичній манері він вирішив підняти автопричіп як мінімум до рівня не дуже високого дерева. Коли приходить темний час доби і слід зробити зупинку в автомобільній подорожі, таке житло здатне перетворитися на “літаючий будинок”.

Піднімаючись над деревами і будівлями міста, цей невеликий фургон поступово піднімається вгору. Мешканці навколишніх районів дуже дивуються такому житлу – особливо, в нічний час. Це житло лякає сусідів своєю появою і теплим, домашнім, затишним світлом, яке ллється з вікон фургона.

Дуже нескладно уявити той жах жителів містечка, в якому вирішує зупинитися водій такого фургона, коли в темніючому вечірньому небі починає повільно сходити фургон, нібито невпізнаний літаючий об’єкт.

Цікаво, що для Бенедетто Буфаліно винахід такого незвичайного фургона був не першим проектом. Він вже встиг відзначитися кількома іншими неймовірно чарівними дизайнерськими “витівками”. Наприклад, акваріумом в телефонній будці.

Читати також:

Нова реальність – паливо із СО2!

Нова реальність – паливо із СО2!

Дешеве і екологічне паливо – мрія кожного автомобіліста, але як її здійснити? Вчені запевняють, що це питання часу, оскільки...

Кораблі майбутнього побудують із «металевого пінопласту»

Кораблі майбутнього побудують із «металевого пінопласту»

Звучить незвично, але вже винайдено матеріал на основі металу, який не поступається йому по міцності, зате в багато разів легший...