Корисна їжа виявилася шкідливою

Вчені після досліджень прийшли до висновку, що багато корисних продуктів насправді не такі вже корисні для шкіри і зовнішнього вигляду людини.

Так, наприклад, дослідники стверджують, що включення в раціон харчування продуктів з високим глікемічним індексом (ГІ), а також молока може негативним чином позначитися на стані шкіри і навіть привести до появи прищів. Такі висновки були зроблені в результаті аналізу досліджень цього питання, які проводилися протягом останніх 50-ти років.

Дослідження показують, що на стан шкіри і, як результат, появу прищів і навіть акне, впливають продукти з високим вмістом жиру і цукру. Однак тепер в цей список потрапили ще й продукти, які містять підвищену кількість ГІ, такі як солодкі газовані напої, картопля і білий хліб.

Доведено, що ці харчові продукти через швидке всмоктування в кров здатні запустити гормональні коливання в організмі.

Але здивувало вчених те, що впливає на зовнішній вигляд і молоко. Це пояснюється тим, що в ньому містяться гормони, рівень яких підвищується при його переробці.

Спираючись на такі висновки, можна з упевненістю сказати, що дієтотерапія вкрай необхідна у випадках комплексного лікування прищів. Але це стосується не тільки юнацьких або дитячих проблем зі шкірою. Адже такі продукти негативно впливають і на дорослу людину. Але разом з тим повністю обмежити себе у вживанні такої їжі, як молоко, шоколад, або білий хліб, не можна, оскільки кожен продукт має свою цінність для людського організму. Таким чином, слід просто уважно підходити до питання харчування, прагнути до правильного харчування, і тоді минуть проблеми зі шкірою, а що стосується фігури, то тут все буде просто чудово.

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...