Корисність солодощів

Вчені провели дослідження, в результаті якого було виявлено, що всі солодощі допомагають їсти більше, при цьому не страждати від проблем травлення.

Звичайно ж, коли приходять свята, столи завжди просто ламаються від великої кількості їжі. І такі святкові гуляння представляють серйозну загрозу не тільки для тих, хто стежить за фігурою і сидить на дієтах, але і для людей, які часто зазнають дискомфорт при переїданні. Проте Арнольдом Берстадом  та його колегами з госпіталю Ловісенберг Дьяконель в Осло було розроблено незвичайний підхід, за допомогою якого можна позбавитися від відчуття тяжкості в шлунку навіть після повноцінного святкового застілля.

Таким чином, вчені запропонували звернути увагу на солодощі. Як показало дослідження, цукор стимулює блукаючий нерв, який контролює процес травлення, мову, дихання та інші важливі функції організму. Про це зазначено в ZeeNews.

І через блукаючий нерв посилаються до шлунка сигнали через з’їдені солодкі продукти. У результаті шлунок розслабляється і просто він може вмістити більше їжі. Відповідно, солодкий смак допомагає людині більше їсти, не відчуваючи при цьому дискомфорту.

У той же час розслаблений м’яз шлунка призводить до того, що вже з’їдена їжа більш зручно розташовується усередині. У результаті, незважаючи на те, що шлунок повністю наповнений, людина не відчуває тяжкості. Тому вчені не рекомендують відмовлятися від десерту.

Але разом з тим людина наїдається досита і навіть більше, ніж вона може з’їсти. Оскільки розслаблений шлунок не подає сигнал про ситість. Саме тому найкраще все-таки контролювати кількість їжі та не переїдати. Адже їжа, яка не встигла перетравитися, просто зігниває в шлунку людини, вивільняючи зайві жири та калорії, а користі не приносячи жодної. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...