Повне дозрівання головного мозку відбувається в середньому віці людини

Вчені після проведених досліджень виявили, що головний мозок людини повністю дозріває лише в середньому віці.

Загальновідомим є той факт, що людина повністю дозріває під час статевого дозрівання. А здавна вважалося, що фізичний розвиток мозку людини завершується на стадії раннього дитинства, коли дитина вчиться говорити та ходити. Проте нещодавно було з’ясовано, що це зовсім не так.

Британські вчені з’ясували, що головний мозок людини може розвиватися та рости до 40 років включно. Такий висновок було зроблено після проведення цілого ряду експериментів. Зокрема, дослідниками було встановлено, що любові кістки людини змінюються до 40 років. А саме це і дозволяє мозку постійно рости та розвиватися. Крім цього, було встановлено, що передлобова зона, що знаходиться за чолом, є головною розумовою частиною людини, таким чином, вона  відповідає за спілкування, соціальну поведінку та за прийняття осмислених рішень.

Результат досліду досить таки здивував вчених, адже вони не можуть зрозуміти як така закономірність не була помічена у подібних раніше проведених дослідженнях, адже головний мозок людини вивчається вже не одне десятиліття. Якби такі висновки були отримані раніше, це дозволило б вже давно приступити до інших дослідів та випробувань. А тепер, коли це відкриття вже було зроблене, нам залишається лише здогадуватися до яких вершин знань дійдуть науковці в наступних дослідженнях кори головного мозку.

Практична цінність цього дослідження полягає не лише в подальшому ґрунті  для експериментування над корою головного мозку. А також і в усвідомленні того, що до 40 років людина здатна рости та розвиватися, що дуже важливо для тих, хто в такому ранньому віці вже ставить на собі хрест.  Тому залишається лише побажати всім активно використовувати свій вік для саморозвитку та самовдосконалення. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...