Користування метро – шлях до розумових розладів

Вчені зробили сенсаційну заяву – регулярні поїздки в метро здатні спричиняти розумові розлади людини.

Щодня, щогодини, щохвилини тисячі й мільйони людей з усього світу  користуються таким видом транспорту, як метро. Це дуже зручно, недорого та швидко. Але більшість людей навіть не задумується про те, що постійне користування цим видом транспорту може стати дуже шкідливим для здоров’я людини.

Вчені з Великої Британії проводили дослідження, яке виявило вражаючі результати. Дослідження  проводилося серед британського населення та виявило наступне. У людей, які регулярно користуються метро, існує величезна ймовірність розвитку хвороби Альцгеймера.

Проаналізувавши 5 тис. людей віком від 60 до 70 років, які брали участь в дослідженні, вчені виявили сумні результати. Так, у 4% всіх піддослідних були виявлені ознаки хвороби Альцгеймера. Причому, саме ці 4% регулярно користувалися цим видом громадського транспорту. А от серед здорових учасників ніхто активно не користувався цим транспортом, а надавав перевагу пішим прогулянкам чи автомобілям.

Такі результати змусили вчених більш ретельно проаналізувати процеси, які відбуваються під час поїздки в метро та з’ясувати причину виникнення таких хвороб. Отож, з’ясувалося, що  їзда в метро, а особливо це стосується години пік, істотно уповільнює розумові процеси та створює різноманітні стреси, які й викликають розумові розлади та інші хвороби. Також варто нагадати, що метро є одним з найбільших розплідників бактерій, які теж негативно позначаються на здоров’ї людини.

Отримані результати можуть бути корисними як для практичного застосування, так і для подальших досліджень. А нам залишається пам’ятати, що піша прогулянка куди корисніша від поїздки громадським транспортом, зокрема, метро. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...