Приємнішою роботу зроблять листування та музика

Дослідниками в ході експериментів було встановлено, що за допомогою листування та прослуховування музики можна монотонну роботу зробити набагато приємнішою.

Дослідження проводилося науковцями Огайського Університету, а керував роботою професор Чжень Ван. В результаті дослідів було встановлено, що листування в соціальних мережах, чатах з друзями, а також звичайне прослуховування улюбленої музики здатне зробити будь-яку роботу значно приємнішою.

Дослід полягав у наступному. 19 студентів університету готуючись до свого іспиту, листувалися з друзями під музику. І підготовка до екзамену була досить таки приємною.

Також було проведено інше подібне дослідження. За допомогою його вдалося з’ясувати, що найбільше музика та листування відволікає людей у віці до 34 років. Якщо повернутися до студентів та першого досліду, то варто зауважити ще такий аспект. Всім піддослідним студентам були роздані пристрої, за допомогою яких протягом одного місяця потрібно було повідомлять тричі на день про те, яку роботу вони виконують, простіше кажучи, чим вони займаються.

За допомогою цієї інформації дослідники хотіли дізнатися які саме потреби (емоційні, розумові, соціальні) музика та листування здатна задовольняти. І в результаті виявилося, що листування з друзями та звичка прослуховувати музику під час будь-якої роботи задовольняли емоційні потреби та звичку. Так, саме звичку, адже молоді люди без соціальних мереж та Інтернету зараз дуже погано уявляють своє життя. А про музику взагалі не варто говорити, адже зараз майже вся молодь навіть в дорозі слухає музику, не говорячи вже про якусь працю.

Таким чином, результат досліду показав, що музика та листування не проявляється на продуктивності людини, тобто це не впливає на результативність роботи. Адже людина просто стає більш задоволена роботою на емоційному рівні. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...