Пропущений сніданок призводить до хвороб

Вчені провели дослідження, в результаті якого з’ясувалося, що пропущений сніданок може призвести до багатьох проблем. 

Науковці провели дослідження та з’ясували цікавий факт. Люди, які регулярно пропускають сніданок, ставлять своє здоров’я під величезний ризик. Перш за все тому, що такі люди можуть за короткий період захворіти діабетом чи серцево-судинними хворобами. Також другим ризиком є те, що такі люди можуть дуже швидко набрати зайвої ваги. Саме тому дієтологи та медики рекомендують в будь-якій ситуації знаходити час для здорового сніданку. Таким чином людині вдасться уникнути цих хвороб.

До таких висновків дійшли вчені з університету Тасманії. Після довготривалих досліджень, які були розпочаті ще у ХХ столітті, зокрема в 1985 році, вчені змогли найповніше визначити шкоду відсутності  сніданку. Впродовж цих довгих років вченим вдалося досягти поставленої раніше мети.

Експеримент проводився з 2200 особами, які через певний проміжок часу давали відповіді на запитання в спеціальних анкетах. На початку досліду учасникам було від 9 до 15 років. В ході спостережень над піддослідними вчені виявили в людей, які не снідають, підвищений рівень інсуліну та холестерину в крові. Крім цього, було зафіксовано в таких людей розмір талії в середньому на 5 см. більший, ніж в тих, хто не пропускає сніданку.

До того ж що може бути кращого зранку за смачний та поживний сніданок? В різних народів сніданок буває різний: хтось надає перевагу зранку солодкому, хтось навпаки – солоному. Проте всі дієтологи сходяться на думці, що сніданок повинен бути найбільш поживний з усіх прийомів їжі. Саме тому пропускати його не рекомендується.

Отож, пам’ятайте про здоровий спосіб харчування, який позитивно позначиться на Вашій фігурі та самопочутті. Виділяйте для сніданку хоча б 15-20 хвилин свого часу, адже на здоров’ї економити не можна. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...