Радощі життя від Йоста Гудріаана

Йост Гудріаан, який родом з Голландії, винайшов нові кросівки від фірми NIKE. Цікавим відмінністю його взуття є те, що використовувати їх за прямим призначенням не можна. Ці кросівки навіть на ногу надіти не можна, оскільки виконані вони з шоколаду.

Йост Гудріаан любить розповідати про те, що серед його знайомих є кілька людей, які постійно купують нове спортивне взуття від відомих виробників. Цікаво, що більшу частину з купленого вони ніколи так і не одягають, навіть коробку не відчиняють. Його знайомі вважають, що цінність такого взуття падає в рази, якщо відкрити коробку. До того ж, друзі Йоста намагаються зберігати свої покупки в спеціальних приміщеннях, де підтримується оптимальна температура і вологість. Вони вважають, що так товари від компаній Adidas, Nike або Reebok будуть краще зберігатися.

Художник з Голландії вирішив трошки посміятися над такими людьми, закликавши їх не створювати собі кумирів, тим більше з аксесуарів чи одягу. Він каже, що такі придбання повинні радувати людину, ними потрібно користуватися по максимуму. Тому для Гудріаана консервація і зберігання нових кросівок є великою дивиною.

Для ілюстрування своїх принципів “живи в задоволення” художник вирішив створити декілька кросівок марки
NIKE Air Max 1. Як матеріал для їх виготовлення він вибрав не шкіру або тканину, а молочний, білий і чорний шоколад.


З одного боку, голландський художник намагається висміяти у своїй арт-роботі тих дивних колекціонерів взуття, які зберігають улюблені кросівки, так і не розпакувавши коробку, думаючи, що так товар зіпсується. Хоча з шоколадом саме так справи і йдуть – його потрібно зберігати при певній температурі.

Але з іншого боку, Гудріаан закликає всіх використовувати придбані речі за своїм прямим призначенням, при цьому отримуючи справжнє задоволення.

Читати також:

Наукові факти про гриби

Наукові факти про гриби

1. Вчені досі не знають точної кількості видів грибів, є припущення про те, що їх може бути від 300 тисяч аж до 1,5 мільйона. Що ж до типів...

ТОП-5 найцікавіших фактів про горіхи

ТОП-5 найцікавіших фактів про горіхи

Фундук став популярним ще в стародавні часи. Наші предки використовували його для виготовлення амулетів від нечисті і природних...