Ревність заважає добре бачити

Вчені провели ряд експериментів та з’ясували, що при спалахах ревності жінки починають набагато гірше бачити.

Науковці в ході дослідів вияснили, що при спалахах ревності жінки стають гірше бачити та сприймати інформацію. Досліди були проведені з гетеросексуальними парами, які пов’язані близькими стосунками.

Експеримент проводили професори психології Жан Філіп Лоренсо і Стівен Мост з Делаверського університету в Сполучених Штатах. Дослід полягав у наступному. Представниці прекрасної половини та  їх партнери сиділи по сусідству за комп’ютерними моніторами. Парам показували зображення красивих ландшафтів. І при цьому на екранах, за якими сиділи жінки, фотографії чергувалися з неприємними та відштовхуючими картинками. А чоловікам у певний момент замість ландшафтів показували зображення дівчат та просили оцінити їх привабливість.

І з’ясувалося, що коли чоловіки переключали свою увагу на фотокартки вродливих дівчат, жінки, їхні партнерки, починали набагато гірше бачити красиві пейзажі. А відразливі зображення викликали набагато більше роздратування, ніж було до того.

Висновки, отримані в проведених дослідженнях, допоможуть вченим у подальшому зрозуміти глибинні психологічні взаємозв’язки в суспільстві. А також з’ясувати, яким чином емоції впливають на базові фізичні та розумові здібності людини.

Психологи говорять, що почуття ревність у жінок виникає досить часто. І часто це пов’язано з менструальним циклом. А також ревнощі виникають через невпевненість у собі, а не в недовірі до свого партнера. Також бувають жінки, які від природи мають вроджене почуття ревнощів, і з ними дуже важко вжитися, навіть коли приводу чоловік не подає. Також на інтенсивність ревнощів впливає попередня зрада партнера. Адже попередню довіру, як би того хотілося, вже не повернути. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...