З допомогою Twitter можна схуднути

Вчені з’ясували, що за допомогою спілкування в соцмережах набагато легше скинути зайву вагу.

В університеті Північної Кароліни дослідниками був проведений експеримент, в якому Twitter використовували як засіб боротьби зі схудненням та підтримки себе в хорошій формі.

Отож, під час експерименту були піддослідними дві групи людей. Ці групи перевели на режим здорового харчування, який був спеціально розроблений дослідниками. Також кожному учаснику видали смартфон з видоходом до Інтернет. Кожна група отримувала своєрідні підказки з вказівками, які дозволяли оптимізувати дієту. Також надавалися деякі завдання. Цікавим є те, що телефони однієї з груп були підключені до Twitter, а інші  – ні.

Отож, консультантом-дієтологом давалося кілька порад щодня учасникам досліду. І до того ж кожному пропонувалося щодня публікувати в соцмережі повідомлення про зміну своєї ваги, а також можна було активно обговорювати це питання між членами групи. Не кожен цим займався, але ті, хто таке практикував, досягнули кращих результатів в процесі схуднення.

Керівник експерименту Брі Тернер-Макгреві повідомила, що ті люди, які публікували більше повідомлень в соцемережі, ті більше втратили у вазі. А статистика свідчить про те, що кожні 10 твіттів – це мінус півкілограма.

Вчені вважають, що велика заслуга тут полягає в підтримці з боку спільноти, з якою людина може спілкуватися в Twitter. Адже тут є взаєморозуміння та підтримка інших людей, а також стимул для боротьби із зайвою вагою.

Отож, таке відкриття пояснює те, що лише правильного харчування буває замало – тут важливо мати підтримку однодумців та визначити самій собі якийсь стимул для боротьби із зайвою вагою. І єдине, що можна сказати на завершення, соціальні мережі – це добре, бо це спілкування, нові знайомства та інформація, але з іншого боку воно ніколи не замінить справжньої розмови, тому цим не можна надто захоплюватися. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...