Найцікавіше про народження малюків

Кожна третя дитина в наші дні народжується завдяки кесаревому розтину.

Точно в термін народжується всього 10% малюків, інші або з’являються завчасно, або вирішують запізнитися на довгоочікувану зустріч зі світом.

Найменше дітей народжуються на вихідні, тобто в суботу або неділю, а найулюбленіший день для появи на світ – вівторок.

Найчастіше близнюки народжуються в сім’ях, де в минулих поколіннях вже були близнюки або двійнята. В середньому вони з’являються у 3% матусь. При цьому, з початку 80-х років минулого століття частота їх появи на світ зросла на 60%, це пов’язано із збільшенням популярність ЕКО.

Рекорд за кількістю пологів належить Елізабет Гринхилл, Великобританія. Ця жінка народжувала 38 разів, при цьому подарувавши світові 32 дівчинки і 7 хлопчиків.

Найбільш багатодітною мамою вважають дружину російського селянина Федора Васильєва, яка подарувала йому 69 дітей з 1725 по 1765 роки, за офіційними даними. Народжувала жінка всього 27 разів, але з’явилося у неї 16 двійнят, 7 трійнят і 4 рази по 4 близнюка.

 У Кармеліти Феделе, італійки, в 1955 році народився найбільш крупний немовля – вагою 10,2 кілограма і зростом 76 сантиметрів.

У Медичному центрі Університету Лойоли, штату Іллінойс з’явився на світ найменша дитина. Це були передчасні пологи в 2004 році, дівчинка важила всього 260 грам. Народилися близнюки, і вона була меншою з них, друга дівчинка мала 600 грам. Лікарям вдалося врятувати маляток і зараз вони абсолютно нічим не відрізняються від своїх ровесників.

Навколоплідної рідини вагітної містить таку ж кількість солі, як океанічна вода.

Діти, зачаті в осінні і зимові місяці, мають вищий інтелект, ніж ті, хто був зачатий в теплий період року.

У Кореї в вік людини зараховують 9 місяців проведених в утробі матері. Тому ровесникам корейців з інших країн завжди на рік молодші. А в Індії днем народження людини вважають день її зачаття.

Читати також:

Все, чого ви не знали про поцілунок

Все, чого ви не знали про поцілунок

Поцілунок з коханою людиною – одне із найприємніших занять, які тільки можуть бути. Але в чому його секрет, чому ми сприймаємо...

Що для себе відкриє чоловік, коли стане батьком?

Що для себе відкриє чоловік, коли стане батьком?

Квартира – це смертельно небезпечне місце Всі предмети, що знаходять нижче пояса, стають предметами для нанесення каліцтв або...