Найцікавіше про риб

Найбільш швидкою рибою вважають вітрильник. Після випробувань в США було оголошено разючі результати, дотримуючись яких риба парусник пливла зі швидкістю 109 кілометрів на годину і всього за три секунди пропливла 91 метр.

Європейського вугра по кличці Патті вважають найстарішою рибою, він помер в 88 років в 1948 році. Жив вугор в Швеції в неволі, а точніше – в акваріумі Хельсінгборгского музею. Є відомості, що місце його народження Саргасове море, а рік – 1860. Його зловили у віці приблизно три роки.

Найбільш велика риба – китова акула. Місця її проживання – Індійський, Тихий і Атлантичний океан. Основою її харчування є планктон. Найбільша особина була спіймана в 1949 році поблизу Карачі, Пакистан. Її довжина складала 12,65 метрів, а найбільш товста частина тіла в обхваті становила 7 метрів.

Найбільш люті риби без сумніву піраньї, які найнебезпечніші серед прісноводних риб.

До найбільш глибоководних риб віднесли бассогігас, яка живе дуже глибоко. Одне науково-дослідне судно спіймало цю рибу на глибині 8000 метрів.

Існує риба, яка може піднятися на дерево. Живе вона в Південній Азії і це риба анабас. Її ще іменують, як риба-повзун. Ця назва їй повністю підходить, так як вона може залізти на дерево, крім того дуже важливий той факт, що це єдина риба, здатна виходити на сушу.

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Бактерія-кіборг вже існує!

Бактерія-кіборг вже існує!

Є багато фантастичних фільмів, в яких так чи інакше розглядалася ідея «кіборгів» – живих істот, із вбудованими датчиками і пристроями,...