Літак у вигляді хмаринки

Конструктор з Португалії на ім’я Тьяго Баррос зумів винайти революційну модель літака майбутнього. Вона виконана у вигляді хмари, яка дозволить не тільки насолоджуватися пасажирам польотом, а й відчувати себе ніби вони пливуть по небу, а не просто летять в салоні літака.

Такий неймовірний літак, який називається «Passing Cloud», зможе самостійно здійснювати польоти по небу, він буде управлятися за допомогою сил вітру. Неймовірно винахідливий конструктор планує створювати свій “аеробус з інноваціями” з декількох повітряних куль сферичної форми, в яких буде внутрішня конструкція з нержавіючої сталі, яка покрита спеціальною тканиною з нейлону.

Конструктор пояснив, що метою його інноваційного проекту є зведення до мінімуму викидів в атмосферу вуглекислого газу. Він планує створити інноваційний, комфортабельний, динамічний і естетично оригінальний транспортний засіб.

Тьяго Баррос живить надію, що він зможе запустити свій винахід, який має всі шанси стати справжнім літаком майбутнього, у виробництво у великих кількостях. Він йому поки складно сказати, наскільки потужну підтримку він зуміє отримати від спонсорів і компаній, які будуть готові придбати його унікальний літальний апарат.

Зараз конструктор, що працює архітектором в Лісабоні, Нью -Йорку та Лівані і прославився неймовірними і одночасно якісними розробками, планує представити своє творіння техніки і науки у вигляді нестандартного дирижабля на всіх міжнародних виставках.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...