Найбільш захоплюючі факти про весілля

Королева Англії Єлизавета, як говорили в ті часи, вийшла заміж за свою країну. Хоча історики називають це цинічним розрахунком, але випадок залишається неординарним.

Принц Португалії Педру, повернувшись з війни, дізнався, що його наречена Інесс загинула в результаті палацових інтриг і змов. Коли він став королем, не зміг оговтатися від горя і обвінчався з мумією Інесс де Кастро, тіло якої відразу після церемонії було поміщено в королівський склеп.

До проституції в мусульманських країнах ставляться дуже строго. Щоб уникнути порушення законів часто повії використовують «нічні мулли» – укладають шлюб між клієнтом і повією, а вранці розлучаються.

За індійською традицією, жінки легкої поведінки повинні бути заміжні. Таким чином подібні дами вибирають собі поважних, абсолютно не ревнивих і дуже довговічних чоловіків. Вони виходять заміж за дерева, і ні – це не опечатка.

Перший в світі палац одруження для домашніх тварин був відкритий в Будапешті. В якості кілець, на лапу молодятам одягають браслети, які можна як просто купити, так і замовити у ювеліра.

Сьюзен Свенсон, шведка, так хотіла знайти нареченого, що кинула в Балтійське море пляшку зі своїм фото та адресою. Її знайшли через декілька місяців шведські рибалки, всі 23 члени екіпажу були холостяками, тому в повному складі з’явилися до дівчини. Сьюзен природно вибрала капітана і вийшла за нього заміж, але у них не склалося, тому поступово розлучаючись, вона побувала замужем за всією командою рибалок.

Житель Мельбурна мав два невдалих шлюби, після яких дуже розчарувався в жінках, саме тому одружився на своєму телевізорі. Церемонія пройшла у нього вдома, в присутності не тільки гостей, а й священика. В знак поваги чоловік носить кільце, пара до якого належить дружині, тобто лежить на телевізорі.

Жінка потрапила в психіатричну клініку через любов до свого автомобіля. Вона не тільки ліпила на фари вії і мазала радіатор кремами від засмаги, але і побажала укласти церковний шлюб з машиною.

Надзвичайно цікаве рішення для егоїстів – одружитися сам на собі. Так, в Англії, згідно з рішенням суду в процесі Біміш проти Біміш від 1855 року, чоловік має право одружитися на самому собі. Не відомо, як це виглядає технічно, але право таке є.

Читати також:

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...