Найпотворнішою істотою планети назвали рибу-краплю

Товариство захисту потворних тварин (UAPS) провело голосування, на якому визначило в якості найбільш потворної живої істоти на планеті Земля рибу бичок-псіхролют (риба-крапля – Psychrolutes marcidus ). Крім того її вибрали для створення емблеми UAPS.

Якщо поглянути на бичок-псіхролют, то побачите драглисту масу, яка зовні чимось нагадує міхур, наповнений водою, при цьому вираз обличчя цієї риби такий нещасний і невдоволений, що «розкисає» перед очима. Вона мешкає на глибині 600-1200 метрів біля берегів південно-східної Австралії і Тасманії. У неї немає плавального міхура, так як він не може функціонувати на великій глибині, де дуже високий тиск.

Щільність риби-краплі дає їй можливість плавати майже без витрат енергії, так як вона набагато менша за щільність води . Раціон харчування рибки в основному складають омари і краби .

Варто зауважити, що спочатку таке товариство захисту потворних тварин UAPS було створено виключно, як сатиричне шоу, яке поставило перед собою просту задачу – привернути суспільну увагу до різних живих істот, які мають «естетичні відхилення» і знаходяться під загрозою вимирання.

 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Бактерія-кіборг вже існує!

Бактерія-кіборг вже існує!

Є багато фантастичних фільмів, в яких так чи інакше розглядалася ідея «кіборгів» – живих істот, із вбудованими датчиками і пристроями,...