Найбільший фотоапарат у світі

Фотограф з Чикаго, якого звуть Денніс Менекі, зумів створити найбільший у світі фотоапарат. Це фотокамера найбільших розмірів, яка в точності може повторити форму камери-гармошки, що встигла вже стати класикою. Його пристрій є повністю функціонуючим, хоч і трохи незручно у використанні (через свої розміри).

Довжина фотокамери складає близько 10 метрів і 66 сантиметрів, ширина ж – 3 метри 66 сантиметрів. Розміри фотоапарата вражають всіх, його можна зіставити з невеликим двоповерховим будинком.

До 17-го листопада гігантська фотокамера перебувала біля будівлі міського суду в Монро. Спеціальний причіп для транспортування фотоапарата-рекордсмена був виготовлений місцевим підприємством. Зараз винахідник Денніс Менекі планує відправитися в подорож по всій країні. Під час нього він буде робити фотографії побуту і культури корінних жителів. Винахідник планує продовжувати дивувати всіх, хто побачить його величезний фотоапарат. Він вважає, що така техніка допоможе йому під іншим кутом показати фотографію як напрям мистецтва.

Читати також:

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...