Найвищий у світі ліфт

Ліфт під назвою Байлонг вважається найвищим у світі ліфтом, який може вільно рухатися. Він знаходиться в китайській провінції Хунань. Ліфт здатний підняти туристів на висоту, рівну 360 метрам. На такій висоті розміщений оглядовий майданчик однієї з наймальовничіших вершин скелястих гір.

Кабіна складається з двох поверхів. Вона здатна вмістити близько 50 осіб. У комплекс китайського підйомника входить 3 таких ліфта, у кожного з яких вантажопідйомність становить по 3750 кілограмів кожен. Стіни в ліфті, природно, прозорі. Підйомник почали споруджувати ще в 1999 році. Вартість будівельних робіт склала приблизно 18 мільйонів доларів.

Проект з будівництва ліфта в цих заповідних місцях, які охороняються ЮНЕСКО, зіткнувся з лютим опором екологів. Колони ліфтів повинні були монтуватися в пісковики з кварцу в тисячах місцях. Будівельна система була забезпечена датчиками, які попереджали про землетрус. У разі небезпеки повинні за гранично короткий час встигнути евакуювати всіх туристів, які знаходяться зверху.

Ця споруда з трьох ліфтів увійшла до Книги рекордів Гіннеса як найвища ліфтова будова з відкритим видом з кабіни, як найвищий ліфт для екскурсій з двома поверхами, як найшвидший ліфт для пасажирів і як найпотужніший ліфт.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...