Їстівні фломастери для дітей

 Працівники компанії Luxirare створили унікальні в своєму роді фломастери для дітей, особливість яких полягає в тому, що вони корисні для внутрішнього вживання. 

Звичайно, всі маленькі діти дуже люблять малювати. Але дуже часто процес дитячої творчості особливо в молодшому віці пов’язаний з певними ризиками. Це пояснюється тим, що діти все беруть в рот, хочуть все спробувати на смак та не розуміють де добре, а де погане. Фломастери, певна річ, не є винятком.

Саме тому компанія Luxirare вирішила створити спеціальні фломастери для дітей, які можна було б безпечно брати в рот. І на диво,така ідея була втілена в життя цієї компанією. Так, вийшли універсальні фломастери Edible Crayons, які діти можуть їсти, і це не лише не шкідливо, але й корисно.

Такі фломастери були виготовлені із натуральних продуктів, саме цим і пояснюється корисність їх вживання. Основою послужили сушені овочі, фрукти, ягоди, горіхи та насіння. Таким чином, жовтого їстівного фломастера створили за допомогою сушеної кукурудзи, бананів, горіхів та квіткового пилку. А зелений, наприклад, зроблений з сушених ківі та зеленої квасолі. Ліловий фломастер же містить в собі ягоди чорниці, які так корисні для хорошого зору дитини, а коричневий колір вийшов за допомогою поєднання чорного та дикого кунжуту. 

Розробники цих універсальних фломастерів використали насіння соняшника в шоколаді, фрукти та сироп для всіх створених кольорів. Сама технологія виробництва цих канцелярських засобів дуже проста: всі корисні натуральні інгредієнти перемішуються та пресуються в форму фломастерів. А після цього вони упаковуються в звичайнісіньку паперову коробку, після чого всі бажаючі можуть придбати собі цю річ. Аудиторія для цього продукту досить велика, адже це не лише турботливі батьки, але й дитячі садки, різні дитячі центри користуються таким засобами.

 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...