Шопінг корисний для здоров’я людини

Вчені провели дослідження, в результаті якого виявили цікаву річ: шопінг позитивно впливає на здоров’я людини.

Вчені з Великої Британії після проведення ряду експериментів з’ясували, що походи по магазинах мають позитивний вплив на здоров’я людини, оскільки сприяють збільшенню тривалості життя.

За словами дослідників, шопінг має три основні переваги. По-перше, дозволяє людині насолодитися гарною компанією. По-друге, не випускати з-під контролю свою дієту. А по-третє, це чудовий спосіб прогулятися та зміцнити свою фізичну форму.

В рамках дослідження вченими було з’ясовано наступне. Ті чоловіки та жінки, які регулярно відправляються в похід по крамницях, живуть набагато довше порівняно з тими, хто не любить ходити  по магазинах.

Також вчені зазначають, що зроблені ними висновки не є безпідставними, адже під час здійснення покупок тіло людини піддається помірному фізичному навантаженню. А завдяки постійній взаємодії з людьми, зокрема, з продавцями, постійно відбувається розумова активність.

І що дуже цікаво, автори проведеного дослідження запевняють, що походи по магазинах є абсолютно рівноправними з деякими іншими видами активності, зокрема, спортивними вправами. Проте заняття спортом вимагає певної мотивації чи навіть професійного інструктора. А шопінг набагато простіший для виконання  та приносить куди більше задоволення від занять фізичними вправами.

А попередні дослідження британських вчених показали, що деякі покупці під час шопінгу отримують велике задоволення, яке часто прирівнюється до сексуального збудження. А відбувається це тоді, коли покупець натрапляє на спеціальні пропозиції або ж знижки.

Проте є певна категорія людей, для яких покупки приносять стрес. Це відбувається в результаті усвідомлення людиною всіх витрачених на покупку коштів. Проте це швидше винятки, адже в основному люди цілком задоволені своїми покупками. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...