Спланована любов

Вчені провели дослідження, яке дозволяє спрогнозувати довгостривалість любовних відносин.

Технологія сканування мозку допоможе з точністю встановити наскільки міцні почуття закоханої пари, а також наскільки сильна ймовірність спільного майбутнього. Таку заяву зробила група дослідників з Америки.

Таким чином, вчені на чолі з професором Артуром Ароном зуміли спрогнозувати, чи витримають почуття підопічних випробування часом впродовж трьох років. Якщо говорити про основу для прогнозів, то тут послужило спостереження за мозковою діяльністю, яку експерти змогли дослідити шляхом МРТ.

Після вивчення активності нейронів, вчені визначили наскільки міцні стосунки і почуття пар, і як вони змінюватися через певний час.

Отже, під час сканування добровольці дивилися на фото своїх половинок і думали про них. Вчені впевнені в тому, що міцний і довгостроковий зв’язок буде у тих пар, які під час таких дій мають найбільшу активність в зоні хвостатого ядра. Справа в тому, що саме ця частина відповідає за формування критики, а також за прийняття рішень.

Крім того, було виявлено, що у пар, які на момент дослідження вже жили разом, менш активні були центри задоволення, що відповідають за шкідливі звички і винагороду. Пояснюється, це тим, що задоволення і насиченість у цих людей вже є.

Таким чином, вчені зробили висновок, що з’ясувати реальну картину любові і почуттів один до одного можна за допомогою новітньої техніки та інноваційних технологій. Але з іншого боку виникає питання: чи варто це робити, адже саме такі тестування ставлять під загрозу довіру один до одного. Тому, може, все ж краще з’ясовувати стосунки і рівень любові більш традиційними способами, не вдаючись до яких-небудь маніпуляцій? Але кожному своє.

Читати також:

Все, чого ви не знали про поцілунок

Все, чого ви не знали про поцілунок

Поцілунок з коханою людиною – одне із найприємніших занять, які тільки можуть бути. Але в чому його секрет, чому ми сприймаємо...

Найцікавіше про народження малюків

Найцікавіше про народження малюків

Кожна третя дитина в наші дні народжується завдяки кесаревому розтину. Точно в термін народжується всього 10% малюків, інші або...