Спрей, який відштовхує воду

Розробники спрею під назвою NeverWet запропонували надовго попрощатися з взуттям або одягом, що протікають. Їх засіб створено спеціально для захисту від вологості практично на будь-яких поверхнях – органіці, металі або інший.

Ще пару років тому кадри з фільмів жанру фантастики, де актори з аерозолю роблять їжу, здавалися чимось неймовірним. Але майбутнє дуже швидко наступило. Наприклад, винайшли спрей, який може зробити всім бажаючим одяг. А не так давно почав продаватися аерозоль під назвою NeverWet – він зробить будь-яку річ водонепроникною.

Розробка цієї технології належить компанії, яка називається Ross Nanotechnology. Вона створила спрей NeverWet – за допомогою нього можна покрити дуже тонкою і практично непомітною плівкою будь-які предмети, загальна площа яких становить близько 15 метрів квадратних. Вода не зможе проникнути крізь цей захисний бар’єр.

NeverWet – це універсальний засіб, який захистить не тільки одяг, але і гаджети або девайси. Навіть той самий мобільний телефон може бути під водою включений, якщо його обробити цим аерозолем.

Розроблений аерозоль здатний захистити від промокання взуття, одяг, рюкзаки, сумки та багато інших речей, які можуть бути зіпсовані під дією вологи. Один балончик спрею коштує близько 20 доларів США.

Читати також:

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...