Дивний годинник від Nuno Teixeira

Нуну Теіксеіра – це дизайнер, якого по праву можна вважати новим Сальвадором Далі. Він володіє чималим досвідом розробки і проектування меблів. Сьогодні мова піде про нову концепцію створення настінних годинників, у яких є красиві стрілки без циферблата, а також маятник.

Сьогоднішні технології не втомлюються диктувати все нові правила. Розробники відмовляються від звичних для більшості людей речей, але в той же час вони намагаються відновити щось, що давно було забуте і втрачене. Якраз так і можна охарактеризувати новий проект дизайнерів, які створили годинник з маятником. Такі годинники здатні прикрасити будь-яку стін , як і будь недорогий рідкокристалічний телевізор, і одночасно розбавити класичний інтер’єр елементами модерну. На радість всім, більшість сучасних робіт дизайнерів є нібито безликими, тому вони можуть вигідно вписатися практично в будь-яку кімнату найрізноманітніших приміщень або квартир.

Годинники під назвою Pendulum Wall Clock складаються з маятника і двох стрілок. Вони мають світлодіодне підсвічування. Коли стрілки здійснюють переміщення в звичному для нас напрямку, вони показують, що секунди потроху йдуть. Такий елемент інтер’єру відразу ж виділиться серед інших елементів. Особливо це помітно в нічний час. Кожен власник таких годинників з задоволенням буде спостерігати весь вечір, не відриваючи очей, за стрілками, які невпинно біжать вперед.

Дизайн годинника відрізняється гладкістю і простотою, а начинка складається з дуже легких, але якісних матеріалів. Така модель годинника не займає багато місця і не потребує додаткових пристосувань. Для закріплення їх на стіні існують спеціальні роз’єми, що знаходяться в тильній частині годинника.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...