Сухий алкоголь або палкоголь

У Сполучених Штатах Америки вчені винайшли такий цікавий продукт, як палкоголь. Це особливий алкогольний порошок, який можна додати до різного роду напоїв або їжі. Таку ідею підніс Марк Філліпс. Вона з’явилася у нього, бо йому просто набридло носити з собою вельми нелегкі пляшки у різні піші походи. Саме тому він подав таку ідею створення миттєвого алкоголю, для використання якого потрібно всього лише відкрити невеликий пакет і додати його вміст в воду, без будь-яких труднощів.

До того, як у Марка з’явилася ідея створення палкоголя, він вельми довго шукав на чорних ринках різні подібного роду рішення, але ці пошуки не принесли успіху. Після цього він вирішив зробити це самостійно. Для цього було витрачено кілька років співпраці з ученими і величезна кількість експериментів. Але це дало результат і з’явився алкогольний порошок. Ви самі можете посудить: палкоголь вміщається в пакетик, вагою приблизно в 30 грам, і може запросто поміститися у кишені. Випуском такого незвичайного алкоголю зайнялася приватна компанія «Lipsmark».

На сьогодні є шість смаків палкоголя: чотири з них коктейльні та два стандартні. До стандартного смаку палкоголя відносять «V» версію, яку виготовляють з горілки вищого сорту, котру дистилюють чотири рази, а версія «R» робиться з пуерторіканського рому першого сорту. У коктейльних версій чотири смаки – мохіто, лимон, поудеріта (дуже нагадує маргариту) і космополітен.

Читати також:

Наукові факти про гриби

Наукові факти про гриби

1. Вчені досі не знають точної кількості видів грибів, є припущення про те, що їх може бути від 300 тисяч аж до 1,5 мільйона. Що ж до типів...

ТОП-5 найцікавіших фактів про горіхи

ТОП-5 найцікавіших фактів про горіхи

Фундук став популярним ще в стародавні часи. Наші предки використовували його для виготовлення амулетів від нечисті і природних...