Суші – у чому небезпека?

Учені провели безліч досліджень і прийшли до жахливого висновку про те, що японська кухня набагато шкідливіша і гірша американського фаст-фуду.

Останнім часом суші вже не є такою екзотичною стравою, як раніше. Адже зараз дуже багато людей беруть із собою цей продукт на роботу, щоб підкріпитися ними в обід, замовити додому чи навіть з’їсти на вулиці, як сендвіч або хот-дог. Можна сказати, що таку популярність суші заслужили тому, що вони дуже низькокалорійні і начебто корисні для здоров’я продукти. Але дієтолог Рейчел Беллер так не вважає, стверджуючи, що суші можуть бути набагато небезпечніше, ніж здається.

Вся справа в тому, що деякі види суші мають в собі набагато більше кілокалорій, ніж відомі біг-маки. Так, наприклад, тільки один суші-рол містить від 290 до 350 калорій. Таким чином, якщо враховувати, що в звичайному суші-обіді міститься три роли, то про здорове харчування і струнку фігуру можна забути, причому на довгий час. До того ж, дієтологи вважають, що така страва має вкрай мало білка.

Тому вчені радять наступне. Якщо ви все ж зацікавлені на здоровій їжі, то краще вживати замість суші іншу страву – сашимі. Це шматочки сирого лосося або тунця. Вони містять набагато більшу кількість мінералів, жирів Омега-3 і білка. Але до цього також потрібно підходити з обережністю. Адже тунець може містити в собі ртуть, яка дуже шкідлива для нервової системи і нирок. Крім того, сирі морепродукти в цілому можуть бути забруднені речовинами, небезпечними для майбутніх дітей. Тому вагітним жінкам краще відвідувати тільки перевірені ресторани або ж взагалі відмовитися від японської кухні.

Таким чином, дієтологи стверджують, що суші варто вживати дуже обережно, а по можливості взагалі викинути з раціону, адже про красиву фігуру можна забути надовго.

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...