Надміцний матеріал

Вченими був створений новий надміцний матеріал, який буде актуальним в багатьох сферах.

Одне з найбільших досліджень було проведено в Японії. Саме тут в одному з університетів науки та промисловості вчені змогли розробити надміцний,ударостійкий  матеріал. Його використання можливе навіть в найбільш несприятливих умовах. Цей матеріал дозволяє проводити електричний струм, адже він не піддається дії великих температур. Розробники нового матеріалу заявили, що його використання можливе при спорудженнях космічних кораблів та літаків, адже для літальних апаратів потрібна сильна міцність в небі чи космосі.

Матеріал, тобто його основу, складає лише кремній, залізо і проста вода. Він складається з мільйонів чи навіть трильонів поплутаних вуглецевих нанотруб. Також, за словами розробників, він має пористу структуру. Розробники запевняють, що він не плавиться та не міняє форму навіть при температурі вище тисячі градусів .При надзвичайно сильній температурі матеріал переходить у рідкий стан, але невдовзі швидко міняє форму на початкову. Таким чином, матеріал не порушує цілісності предметів.

Подібних матеріалів дотепер не існувало, – заявляють фахівці,тобто вони відкрили цілком нову розробку,яка може використовуватись у різних промисловостях та навіть у потребах людей.

Таке відкриття дозволить людству спростити багато речей та систем, які були раніше. Адже тепер не потрібно буде вигадувати як би то не поплавитися і одночасно провести еклектичний струм – тут вже є готовий матеріал. Сфера використання цієї речовини дуже широка, що також дозволить багато в чому спростити життя. А ще саме виробництво також не потребує багато навичок та вмінь, а головне – коштів. 

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...