Зв’язок між тривалістю життя та характером

Вчені встановила безпосередній зв’язок між тривалістю життя людини та її характером.

Американськими вченими була досліджена група довгожителів і результати були трохи неочікуваними. Виявляється, на тривалість життя впливає не лише генетична схильність до довголіття, але й бажання відкрито виражати свої емоції  та позитивне ставлення до всього навколишнього.  Співробітники медичного коледжу Альберта Ейнштейна вивчали фізіологічні параметри та рівень «хорошого» холестерину в крові довгожителів.

Фахівці проводили дослідження тільки з східноєвропейськими євреями, оскільки вони генетично однорідні. А цей факт значно полегшує пошук чинників, що впливають на довголіття. Таким чином, піддослідними були 243 людини, де 75% – жінки, яким більше 97 років.

Один з авторів дослідження розповів, що на своє здивування він виявив надзвичайно спокійний та лагідний характер у цих довгожителів. Більшості з них були властиві соціальна активність, спокій, оптимізм, бажання активно виявляти свої емоції. До того ж всі ці люди беззаперечно погоджувалися з тим, що сміх – це життя.

Такі закономірності можна пояснити тим, що коли в людини спокійний характер і така людина взагалі по житті врівноважена, то всі стресові ситуації не впливають на неї так сильно. Також дослідники вважають, що тут задіяні ендокринна, нервова та імунна системи, адже саме вони регулюють життєдіяльність людського організму.

Вчені зробили висновок, що люди з темпераментом сангвінік та флегматик здатні жити довго. Але, звичайно, не останню роль тут відіграють гени. Тому залишається всім побажати не брати всі негативні ситуації, які бувають в житті кожного, близько до серця та радіти життю, дивитися в майбутнє з оптимізмом та вірою. І тоді життя віддячить за це, нагородивши Вас довгими роками. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...