Тайваньський прозорий смартфон

Компанія з Тайваню під назвою Polytron Technologies проводила презентацію нового пристрою, який являє собою абсолютно прозорий смартфон. Цей новий гаджет виготовляється зі скла, тому всередині корпусу можна помітити лише деякі непрозорі деталі. Розробники очікують швидку появу такого пристрою в продажу.

Новий смартфон складається зі скла, крім якого ще використовується широкий ряд гнучких і прозорих електронних компонентів. Також телефон має сенсорний інтерфейс. Видимими залишаються лише кілька мікросхем, карта пам’яті і камера. Але поки що не існує практично ніякої інформації про технічні характеристики прозорого смартфона. Також маловідомою залишається інформація, яка стосується параметрів фотокамери в телефоні.

Багато експертів вважає, що прозорі гаджети з сенсорними екранами мають всі шанси зробити переворот на ринку пристроїв мобільного зв’язку. Але критики кажуть, що презентації перших повністю прозорих телефонів під назвою Polytron можуть стати відмінним ходом маркетологів компанії, у якої головною спеціалізацією стало виробництво прозорих елементів і дизайнерського скла для пристроїв електроніки.

 

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...