Тільки певні люди піддаються укусам комарів

Дуже часто при відпочинку на природі нам здається, що ми стали головною здобиччю комарів. Адже поки ви сидите і відмахуєтеся від цих набридливих кусючок, ваші друзі спокійно сидять і майже не відчувають їх присутності. Часто вони говорять, що ви просто зациклюєтесь і їх також кусають комарі, але не завжди це так, можливо саме вас обрали ці комахи. Адже, якими би примітивними не видавалися комарі, вони дуже навіть вибагливі в їжі – вони реагують саме на запах людського тіла.

Варто підкреслити такий цікавий факт: комарі можуть запросто розпізнавати більше сімдесяти типів запахів різних хімічних сполук, які виділяє людина. Деякі з цих запахів дуже привабливі для комарів, а ось деякі абсолютно навпаки – відразливі.

Якщо вірити статистиці всього одна людина з десяти виявляється для цих набридливих комах найбільш «смачною». Хоча варто відзначити і наше спостереження – останнім часом комарі, мабуть, не надто перебірливі у виборі своєї «їжі», так як іноді здатні перетворити відпочинок на природі на справжній жах.

Читати також:

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...