ТОП-5 найцікавіших фактів про горіхи

Фундук став популярним ще в стародавні часи. Наші предки використовували його для виготовлення амулетів від нечисті і природних катаклізмів. У цьому виді горіхів міститься багато вітамінів А і Е. Завдяки своїм властивостям вони покращують діяльність головного мозку. Найкраще вживати фундук в сирому вигляді.

Фісташки досить часто називають «усміхнені горіхи». Але не варто забувати, що навіть при низькому вмісті калорій і багатстві мінералів і вітамінів в складі, ними не варто занадто захоплюватися. Для людини добова норма всього 15 горішків. У такій кількості вони допомагають боротися з токсикозом у вагітних, підвищують репродуктивну здатність чоловіків, і багатьох інших проблемах.

Горіхи кешью незамінні в багатьох рецептах азіатської та індійської кухні. Вони здатні зміцнити імунітет, заспокоїти зубний біль і поліпшити серцеву діяльність. Завдяки вживання всього 20 горішків в день людина може отримати добову норму заліза. Їх обсмажують перед вживанням, так як в сирому вигляді вони абсолютно без смаку.

Мигдаль в обсязі 60 грам на тиждень лікарі рекомендують вживати людям схильним до серцевих захворювань, так як він багатий калієм, фосфором і залізом. В Іспанії його вважають елітним видом горіхів.

Волоський горіх на Кавказі шанують як священне дерево. Там ви можете побачити дерева, яким більше чотирьохсот років. Плоди волоського горіха мають величезну кількість незамінних амінокислот, цінних мінералів і дубильних речовин. Вони відмінно допомагають при фізичному виснаженні, хворобах нервової системи, недокрів’ї, захворюваннях серця і шлунка. Крім того, волоський горіх при регулярному застосуванні захистить сильну половину людства від статевого безсилля.

Читати також:

Наукові факти про гриби

Наукові факти про гриби

1. Вчені досі не знають точної кількості видів грибів, є припущення про те, що їх може бути від 300 тисяч аж до 1,5 мільйона. Що ж до типів...

Що ви знаєте про банани?

Що ви знаєте про банани?

Напевно, не всі знають, що банан – це ягода. Це одна з найбільш великих рослин, яка не має твердого стовбура. Стебло бананової...