Унікальне плем’я пігмеїв

На території Африки вченими було виявлене унікальне плем’я пігмеїв, які мають «мавпячі» ноги.

Американські антропологи змогли виявити в Африці пігмеїв з племені, яке носить назву «тва», унікальність задніх кінцівок. Зокрема, мова йде про те, що це плем’я має унікальні ноги, за допомогою яких пігмеї можуть лазити по деревах подібно до того, як лазять шимпанзе.

Одна з авторів дослідження Натаніель Домініпредставляє коледж Дармута, який знаходиться в Ганновері в Сполучених Штатах Америки. Натаніель зробив припущення, що така будова м’язів дозволяла нашим предкам добре себе почувати як в лісах, так і в саванах.

Також учений розповів про те, що афарські австралопітеки мали такі особливості, як вигнуту стопу та жорстку щиколотку, яка зовсім не була пристосована для хапання. І саме такі особливості анатомії ніг цих пігмеїв дуже часто інтерпретуються як докази того, що ці люди не мали ніякої можливості лазити деревами та жити тільки на рівнинах, тобто практично повністю вільні від лісу.

Проте відтепер таке твердження було спростоване антропологами, які мали можливість стежити за життям певних африканських племен, які нібито все ще залишилися в первісному ладі. А саме дослідження було проведене на території Демократичної республіки Конго.

Таким чином, дослідники стверджують, що плем’я тва дуже багато часу проводить на деревах. Зазвичай вони знаходилися на великій висоті – близько 50 метрів, де, власне, й шукали харчові продукти, а зокрема мед та фрукти. Жоден із збирачів цього племені не пішов з життя через нещасний випадок падіння, і це істотно відрізняє плем’я пігмеїв від інших африканських племен чи азіатських племен.

Таке відкриття дало поштовх до нових досліджень та дало відповіді на багато питань, які цікавили вчених. Також дозволило зробити чимало цікавих висновків про життя наших предків. 

Читати також:

Люди-велетні – міф чи реальність?

Люди-велетні – міф чи реальність?

На перший погляд все це здається занадто неймовірним, але все ж є підстави вважати, що колись по землі ходили люди, набагато вищі...

Все, чого ви не знали про поцілунок

Все, чого ви не знали про поцілунок

Поцілунок з коханою людиною – одне із найприємніших занять, які тільки можуть бути. Але в чому його секрет, чому ми сприймаємо...