Універсальна паста в таблетках

Відтепер зуби можна почистити навіть в дорозі без зубної пасти завдяки новому винаходу – жувальних таблеток. 

Здорову білосніжну усмішку прагне мати кожна людина. Для цього розроблено багато різних зубних паст: з відбілюючим ефектом, з різного роду гранулами, з порошком перлини та багато інших. А ще винайдено тверду зубну пасту в вигляді таблеток чи драже, які потрібно розжовувати.

Таку жувальну пасту розробила всесвітньовідома косметологічна компанія Lush, що славиться своїми натуральними продуктами по догляду за тілом. Новий вид пасти назвали «DIRTY TOOTHY TABS». Перше враження – до чого тут слово «Dirty», адже ми звикли вважити, що в перекладі це означає «брудний». Проте в іншому значенні – «недостойний спортсмена», тобто це паста для лінивих. Проте в рекламі було ще одне пояснення такої назви у вигляді слогана: «Подаруй своїм зубам  свіжість перед «брудними» розвагами».

Така зубна паста користується великим попитом на ринку. Користуватися нею дуже просто. Треба одну таблетку розжовувати до тих пір, коли вона не спіниться. Під час цього процесу зуби вже очищаються, а подих освіжається. Але щіткою все одно потрібно скористатися після того, як паста досягне потрібної консистенції.

Споживачі говорять, що така паста зручна тим, що її можна просто покласти собі в сумку та вона не забирає багато місця, зручна для використання. А ще вона дуже зручна під час подорожей.

Такий винахід допоможе підтримувати гігієну свого рота в чистоті, що призведе до покращення загального стану ротової порожнини та зубів зокрема. Це дуже хороша річ з точки зору практичного застосування, адже не потребує жодних додаткових вимог до себе. Також, як вже зазначалося, такі таблетки дуже зручно носити з собою в сумочці чи в кишені, адже вони займають досить мало місця та є зручними у використанні. Саме тому такі особливості цього винаходу сприяють активному користуванню ним людей. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...