Універсальна пов’язка для перелому

Було створено спеціальний сайт, на якому можна обрати собі креативну пов’язку для перелому.

Перелом кістки паралізує активне життя людини на кілька місяців. Людина з переломом змушена постійно перебувати вдома, фактично без руху, та ще й в бридкій гіпсовій пов’язці. Ще гірше, коли людина перебуває не вдома, а в лікарні. Проте одна компанія з Колорадо, що зветься Casttoo, знайшла цікавий спосіб вирішення проблеми сірих буднів пацієнтів з переломом.

Ця компанія надає незвичайні пов’язки для перелому з унікальним та універсальним принтом, який надає цим пов’язкам справжнього стилю та можна сказати, що це просто витвір  мистецтва. Так, наприклад, на сайті цієї компанії можна побачити величезну галерею таких творів, які до того ж виконані в різних стилях та варіантах. Сюди також включені теми сім’ї, відпочинку, спорту, фантастичні створення та багато чого іншого.

Цікавим є те, що художником, який створює ці зображення, є лише одна людина – це Джессіка Сміт. До того ж ця жінка є й однією з співавторів проекту, а ідея створення Casttoo народилася саме в неї. Це сталося, коли художниця потрапила в аварію, в результаті чого зламала собі руку, ніс та палець на нозі. Таким чином, вона провела 8 довгих тижнів з гіпсом. Проте як то кажуть: що не стається, все на краще. Тоді Джессіка зрозуміла собі одну істину: життя – це мистецтво, тому сумувати не варто через дрібниці.

Отож, так зародилася ідея створення креативних цікавих та кольорових пов’язок. Вони створюють хороших настрій у пацієнта, а це, як відомо, вже половина успіху у видужанні.

Ціна такої пов’язки досить невелика, якщо зважити на те, що її виконує художник. Так, наприклад, за пов’язку на дитячу руку потрібно заплатити 20 американських доларів, а пов’язка на ногу дорослої людини коштуватиме вдвічі дорожче. Такі пов’язки замовляються через сайт Casttoo, де можна обирати із наданого асортименту малюнок або ж запропонувати свій варіант малюнку.

Casttoo має намір співпрацювати із лікарнями, де пропонуватиме їм набір пов’язок різного розміру із принтом та логотипами в кількості 100 штук, принаймні на перший час. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...