Упаковка чаю з креативом

Не так давно вчені помітили, що відмінний чай сприятливо впливає на підвищення настрою у людини. Сьогодні розмаїття творчих інновацій у сфері дизайну упаковок чаю приходять на допомогу хорошому чаю. Не секрет, що чай – це один з найбільш затребуваних напоїв у світі. Іноді люди навіть не замислюються над тим, як часто вони п’ють чай. Щоб буденність не здавалася такою сірою і одноманітною, дизайнери вирішили створити цікаві креативні упаковки для чаю.

Вішачок для чаю

Відмінним способом додати родзинку в чайний бренд є нотка гумору. Мо Канга якраз так і вчинив. Це яскравий приклад гумористичного підходу до поширення чаю. Пакетик чаю Ви чіпляєте за вішачок до чашки, і він там знаходиться, поки чай не завариться.

Упаковка чаю “Forte”

Така концепція здатна позиціонувати продукт як висококласний. Вдало обрана форма пакетика зберігає чайне листя в цілісності. Упаковка в якості прикраси має листочок, який налаштовує на приємний лад перед чаюванням. Цей чай популярний у всьому світі. Його можна купити в багатьох магазинах чаю або в центрах туризму.

Чай від “Dovely”

Цікавий підхід до дизайну цієї упаковки зроблений на основі чорного текстурного органічного матеріалу. У кожній коробочці передбачено віконце, через яке кожен бажаючий зможе побачити вміст упаковки. Але головне надбання такої упаковки з креативом – це паперовий голуб, зроблений у техніці орігамі. Такий хід можна вважати досить успішним, оскільки голуб визнаний символом миру на всій планеті.

Червоний чай із насінням лотосу

Нітрохи не поступається в дизайні чайних пакетиків інша компанія – Gryphon Tea. Це чайні пакетики у вигляді маленької складаної книжечки. Фіксується пакетик завдяки вирізаним ієрогліфам, поєднання яких означає “щастя”. Ці ієрогліфи нанесені з обох сторін упаковки, тому пити такий чай – це щастя подвійно.

Як загубитися в морі чаю

Креативна упаковка, яку створив Кріс Ешнар. Він хотів під час розробки зовнішнього вигляду упаковки використовувати інтерактивні підходи до дизайну. Таким чином, був використаний ящичок з дерева, який виготовлений вручну. На ньому є логотип фірми. Коли відкриваємо коробочку, то бачимо неймовірний кораблик, в якому якорями стали пакетики чаю. Такий підхід можна вважати досить символічним.

Чай від компанії “Halcyon”

Цікава упаковка чаю у вигляді відерець з фарбами. Такий дизайн приніс компанії в 2012 році нагороду Design Award. Креативний дизайн поєднує в собі осінню колірну гамму, яка вигідно виглядає на чорному тлі. Кожна з деталей відерця досконала, що підвищує довіру до якості чаю.

Читати також:

Наукові факти про гриби

Наукові факти про гриби

1. Вчені досі не знають точної кількості видів грибів, є припущення про те, що їх може бути від 300 тисяч аж до 1,5 мільйона. Що ж до типів...

ТОП-5 найцікавіших фактів про горіхи

ТОП-5 найцікавіших фактів про горіхи

Фундук став популярним ще в стародавні часи. Наші предки використовували його для виготовлення амулетів від нечисті і природних...