Пристрій, який може змусити людину мовчати

Інженери з Японії зуміли створити динамік, який здатний змусити мовчати практично будь-яку людину. Такий пристрій зовсім безпечний. Він може використовувати знання вчених-біологів про роботу мозкових центрів мови.

Команда вчених у складі Кодзі Цукада і Кадзутака Куріхара, які працюють в Національному інституті технологій та науки, провели дослідження наукових статей психологів. Вони зрозуміли, що люди перестають говорити, коли їх слова починають повертатися до них луною з ультракороткими затримками.

Тому було прийнято рішення вченими з Японії про використання цього ефекту для конструювання пристрою під назвою SpeechJammer, який давав би можливість припиняти будь-які небажані розмови. Для цього був з’єднаний динамік і мікрофон у одному гаджеті. Мікрофон починає записувати голос людини, яка говорить на даний момент, а динамік, в свою чергу, робить ретрансляцію його в напрямку до мовця із затримкою у відтворенні, рівній 0,2 секундам.

Динамік і мікрофон є спрямованими, тому пристрій може використовуватися як пістолет. Він здатне змусити мовчати як окремо взяту людину, так і цілу групу людей. Але відстань, на якій може використовуватися даний пристрій, не повинна перевищувати 30 метрів.

Також девайс включає в себе лазерну указку, батарею, далекомір, чіп для прорахунку всіх відстаней і надісланих сигналів.

Коли інженери випробовували пристрій, вони довели, що його вплив не може принести якийсь фізичний дискомфорт людям, які розмовляють. Але результати досліджень показали, що глушник не може зупиняти зітхання, вигуки і безглузді звуки.

Technology Review припускають, що такий девайс може стати в нагоді для нейтралізації тих людей, які люблять бубоніти на конференціях, під час спектаклів або показів фільмів, в бібліотеках і читальних залах. Правда, поки що складно дізнатися інформацію про те, як придбати таку цікаву річ, або поспілкуватися з її розробниками.

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...