Вуса – хто з дивного світу тварин може ними похвалитися?

Список тварин з найбільш привабливими вусами був опублікований National Geographic. Ми вирішили поділитися ним з вами, щоб і ви дізналися, у кого кращі вуса.

Імператорський тамарин

З дідусем з вікторіанської епохи можна порівняти імператорського Тамаріна з його білосніжними і елегантно кучерявими вусами. Це дійсно дивовижної краси рослинність на мордочці. Навіть у повному назва цих тварин про неї згадується – «вусатий тамарин Спікса» (Sanguinus mystax). Немає сумнівів у тому, що їм варто віддати перше місце в цьому списку.

Наступний, кого не можна не згадати в цьому «вусатому» списку – морж

Морж має вуса що треба, адже деякі люди навіть удостоюються честі, коли їх вуса називають ім’ям цієї тварини. Цікавий факт – у моржа близько 600-700 чутливих щетинок, які мають наукову назву «вібриси». Це набагато більше, ніж у будь-якого іншого ссавця з ластами.

Сом

Хто не чув про легендарну вусату рибку – сома. Вони виглядають так, як ніби перевернуті верх ногами вуса легендарного Далі. За розміром набагато більше , ніж необхідно для ввічливого і поважного виду. Крім того, вони служать сомам в якості смакових рецепторів.

Бородата свиня

Це володарі феєрверку з волосся на морді. Вони родом з Південно-Східної Азії і стали широко відомими у світі свиней. Вчені з’ясували, що це єдиний вид свиней, який щороку мігрує, але при цьому їм не вдалося визначити, чому вони це роблять. Варто відзначити і те, що ці свинки володіють найтоншим торсом у своєму виді.

Павуки- скакунчики

Є велика кількість різновидів павуків – скакунчиків, деякі з яких можуть похвалитися значною кущистістю. Павук на прізвисько «Вусатий», має вусики з лусочок з боку лиштви, тобто плоскої частини, яка є фрагментом голови. Вони мають тоненькі білі вусики, як у полковника Сандерса.

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Бактерія-кіборг вже існує!

Бактерія-кіборг вже існує!

Є багато фантастичних фільмів, в яких так чи інакше розглядалася ідея «кіборгів» – живих істот, із вбудованими датчиками і пристроями,...