Вино небезпечне для здоров’я?

Вчені зробили дослідження, в якому з’ясувався неймовірний факт: вино більш небезпечне, ніж горілка.

Німецькі фахівці провели дослідження, яке стало основою такого висновку: вживання вина може стати причиною захворювання на рак та синдрому Альцгеймера.

Проведені дослідження засвідчили, що ті люди, хто не вживає алкогольних напоїв, мають обсяг гіпокампа 3,85 мл. Любителі пива мають 3,4 мл, ті, хто надає перевагу міцним алкогольним напоям, як от горілці,мають 2,9 лм. А люди, що п’ють вино мають лише 2,8 мл. 

Чому це важливо та за що відповідає гіпокамп? Отож, гипокамп – це частина головного мозку людини, яка при синдромі Альцгеймера страждає першою. Тому чим менший розмір гіпокампфу, тим більше шансів, що людина захворіє саме цим синдромом. Загальновідомо, що синдром Альцгеймера – одна з поширених форм слабоумства. І якщо дивитися на статистику, то лише в Америці цієї хворобою страждають близько 1,5 млн. жителів.

Також в результаті проведених досліджень було виявлено, що найбільше полюбляють вино представники середнього прошарку. І, відповідно, саме вони найбільше потрапляють в групу ризику. Причому серед них жінок більше – 36%, тоді як чоловіків 21%.

Що стосується захворювання на рак, то вино тут теж сприяє. Адже цей напій знижує рівень холестерину та одночасно підвищує тиск в людини. А це і збільшує ризик захворіти на рак.

Таким чином, німецькі спеціалісти розвіяли думку про те, що вино, а особливо червоне, корисне для здоров’я. До того ж раніше теж німецькими вченими був доведений ще один аргумент проти вина. Зокрема, мова йде про те, що регулярне вживання білого вина здатне руйнувати зубну емаль.

Тому варто задуматися чи справді потрібно вживати вино як алкогольний напій досить часто, адже здоров’я набагато важливіше за смакові відчуття. Звичайно, найкраще не вживати спиртного зовсім, так ми збережемо себе від ризику захворіти на синдром Альцгеймера. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...