Все найцікавіше про серце людини

Секс і серце

Приємне можна суміщати з корисним, адже статевий акт не тільки спалює 200 калорій, але і сприяє зниженню ризику виникнення серцевих захворювань.

Жіноче серце

Хвороби серця – це привілей чоловіків, але це не наукове твердження. Приміром, в США щороку від серцевих захворювань помирає півмільйона жінок і лише 50 тисяч чоловіків.

«Ремонт» розбитого серця

Багато хто мріє про таблетку, яка склеїть їх розбите любов’ю серце. Але є люди, яким це дійсно необхідно і для яких вчені досліджують зеленуватого тритона, щоб створити нову клітинну терапію для тих, у кого є фізичні ушкодження серця. Адже саме організм тритона здатний перетворити серцеві клітини в стовбурові і відновити серцевий м’яз. Є також вчені, які працюють над створенням серцевого м’яза в лабораторних умовах з ембріональних клітин.

Велике серце

Деякі люди дійсно володіють великим серцем, ніж у інших. І це сигнал не про широту душі, а сигнал про можливі проблеми в області кардіології. При цьому найбільш часто збільшення серцевих камер спостерігається при кардіоміопатії.

Сміх продовжує життя

Сміх від усього серця дозволяє не тільки розслабитися, але і розслабити внутрішні стінки серцевих судин, що підвищує швидкість кровотоку.

Піднімемо келих за серце

Один келих червоного вина здатний поліпшити роботу серця. При цьому дослідження показують, що вино з білих сортів винограду також містить кардіозахисні компоненти. Тому просто вибирайте, що вам до смаку.

Символ любові

Світовим символом любові вже давно прийнято вважати м’яз, іменований «серце». У стародавніх греків було припущення, що саме серце є вмістилищем духу, при цьому китайці вірили, що в ньому знаходиться центр щастя, а ось єгиптяни припускали, що в серці народжується інтелект та емоції.

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...