Всім відомі дитячі страшилки, типу від жаби будуть бородавки, а ми розповімо, які з них – правда

Ви напевно в дитинстві чули слова: «Не бери жабу в руки – виростуть бородавки». І це безсумнівно міф. Хоча існує даний вираз з давніх часів і напевно продовжить своє існування і далі, але у вас не з’являться бородавки, якщо ви візьмете жабу в руки. У неї їх немає, це її шкіряний покрив нагадує їх будову. Бородавки в свою чергу є інфекційним захворюванням, що передається від людини до людини.

А от твердження «Не кури, бо не виростеш» – це правда. Фахівці зазначили, що така шкідлива звичка безпосередньо впливає на ріст людини, так як вона змушує витрачати цинк, який необхідний для росту хребта.

«Якщо їсти насіння з шкіркою, то буде апендицит» – це також правда. Адже при вживанні насіння з шкіркою у людини утворюються тверді фрагменти калових мас, які внаслідок, можуть стати однією з причин появи апендициту. Але варто врахувати, що причина не тільки в насінні з шкіркою, їх може бути багато.

Напевно в дитинстві ви чули таку фразу, як «не їж багато солодкого – будуть боліти зуби і з’явиться карієс» і це безсумнівно міф. Аж ніяк не від переїдання солодким з’являється карієс, а через несвоєчасну чистку зубів.

«Якщо будете читати в туалеті – отримаєте геморой» – це правда. Звичайно ж не саме читання є причиною геморою. Просто досить часто люди читають сидячи на унітазі, і цей процес супроводжується тривалими зусиллями (тужиться). Якщо ж просто спокійно читаєте, сидячи на унітазі, то ризику ніякого не буде.

Читати також:

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...