Ви думаєте, що знаєте все про бджіл?

Бджоли – це природжені математики. Побудовані бджолами соти мають дуже міцну конструкцію, крім того дуже чітко дотримуються розміри сот, наприклад, кут комірки завжди дорівнює 109*28 градусів.

Для науки справжнім парадоксом є джміль, родич бджоли. Адже слідуючи вивчення його аеродинамічних якостей, і маси тіла він не здатний літати, але все ж літає.

Ще один цікавий факт – бджола може продовжити своє життя в 5-6 разів, але тільки у випадки збереження сім’ї.

Бджоли мають дуже сильно розвинену чутливість, вони в сто разів сильніші за людину і відмінно сприймають і розрізняють запахи. Аромат квітів бджола здатна відчути навіть на відстані одного кілометра.

Коли бджола працює, то долає величезні відстані з вантажем, який набагато разів важчий її власної ваги. При цьому вона розвиває швидкість до 65 кілометрів на годину.

Бджола відвідує цілих 10 мільйонів квіток, щоб зібрати всього 1 кілограм меду, для цього вона робить близько 150 000 вильотів і долає 300 тисяч кілометрів. Ви все ще думаєте, що тяжко працюєте?

Пилок з 7000 квіток бджола здатна зібрати всього за один день, з цього вона одержить всього 100 грам меду, а пролітає 46 тисяч кілометрів, а це відстань, як навколо нашої планети по екватору.

Бджоли спілкуються між собою, використовуючи спеціальні рухи тіла і виділяючи деякі біологічні речовини і феромони.

Читати також:

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...