Загадка Бермудського трикутника: кілька способів пояснити її

Комета

Одна з найбільш популярних версій – це те, що 11 тисяч років тому на дно океану впала комета. Таке небесне тіло могло мати незвичайні електромагнітні властивості, здатні виводити з ладу двигуни літаків і навігаційні прилади.

Секретні випробування

Прихильники такої теорії називають базу Атлантичного центру підводного тестування і оцінки (AUTEC). Ця база, за офіційними даними, тестує підводні човни, гідролокатори і зброю. Але деякі дослідники допускають думку, що в районі Бермудського трикутника уряд налагоджує контакт з інопланетними цивілізаціями і займається вивченням різного роду інопланетних технологій.

Гідрат метану

Ця теорія звучить більш правдоподібно, але все ж не є фактом. Так слідуючи їй, під поверхнею Бермудського трикутника утворюються великі пухирі, наповнені гідратом метану. Вони весь час збільшуються, утворюючи на поверхні пагорби, з яких кораблі просто зісковзують, а після того, як вони лопають, судна затягує в утворилася воронка. Якщо ж говорити про літаки, то все набагато простіше – газ, що вирвався з міхура, піднімається в повітря і при контакті з гарячим двигуном провокує вибух.

Показники компаса ведуть до істинного, а не магнітному північ

На Землі є два місця, в тому числі Бермудський трикутник, в яких магнітний компас вказує не на магнітний північ, а на істинний, тобто географічний. Зазвичай моряки враховують цю різницю, а тих районах, де компас починає працювати по-іншому, дуже легко можна заблукати і налетіти на який-небудь риф.

Людський фактор

Район бермудського трикутника дуже жвавий. Тут відмінний клімат і кристально чиста блакитна вода, саме це приваблює величезну кількість, як досвідчених моряків та пілотів, так і любителів. А серед великої кількості островів-близнюків, мінливої погоди і швидких течій дуже легко збитися зі шляху і сісти на мілину або виявитися далеко від місця, де можна дозаправитись.

Читати також:

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...