Зарядка до сніданку сприяє схудненню

Вчені провели дослідження, в якому виявилось, що фізичні вправи до сніданку – швидкий шлях до схуднення.

Вчені Гарвардської школи медицини запевняють, що регулярні фізичні вправи до першого прийому їжі дозволяють підтримувати людини дуже хорошу фізичну форму, а також і допомагають швидко позбутися жирових відкладень.

Також дослідники стверджують, що людина, яка займається зарядкою до сніданку, допомагає своїй серцево-судинній системі знизити ризик скупчення холестерину в артеріях, чим істотно знижує ризик виникнення інсульту чи інфаркту міокарда.

Вчені провели такий експеримент. Було зібрано 3 групи добровольців по 200 жінок і чоловіків в кожній. Перша з груп регулярно займалася до сніданку фізичними вправами впродовж від 30 хвилин до години. Представники другої групи також робили аналогічні вправи та мали той самий раціон харчування, але вони виконували вправи після прийому їжі. А третя група була контрольною – її учасники нічого не виконували.

Результат показав, що представники двох перших груп істотно поліпшили свій фізичний стан та скоротили кількість підшкірного жиру. Проте дослідження виявило, що члени першої групи в середньому скинули на 33% більше кілограмів, ніж другої.

А ще науковці відзначили, що ризик скупчення холестерину на стінках артерій в першій групі був на 50% нижчий, ніж у другій. Що стосується нарощування м’язової маси, то тут значних відмінностей виявлено не було. Автор цього дослідження доктор Джейсон Гілл зауважив, що в тому разі, коли перед людиною постає завдання збільшити обсяг мускулатури, то виникає питання як тренуватися: на повний чи порожній шлунок. В цьому випадку дослідник радить керуватися перш за все особистим досвідом та самопочуттям. Адже це питання для кожного є індивідуальним. Таку ж пораду лікар дає і в питанні чи потрібно їсти після тренування. 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...