Зарядний пристрій, який може зарядити телефон за 5 секунд

Створення неймовірного зарядного пристрою принесло своєму дуже молодому автору 50 тисяч доларів. Цей пристрій здатний повністю зарядиться протягом всього лише 20-30 секунд. Свій такий вагомий приз Иша Харе отримала під час міжнародного ярмарку науки в штаті Арізона в місті Фенікс, де представляла свій цікавий винахід.

Швидкозарядний зарядний пристрій, який створила старшокласниця, сама автор називає суперконденсатором. Він здатний в гранично короткі терміни набрати величезний заряд енергії і зберегти його в продовження тривалого часу. Пристрій має дуже скромні розміри. Иша Харе каже, що він здатний витримувати близько 10 тисяч циклів перезарядки, тоді як прості акумулятори можуть витримати лише тисячу циклів.

Школярка пояснила, що акумулятор в її телефоні любить розрядитися в найнезручніший момент. Якраз це дало їй натхнення розробити проект, який належить до сфери енергозберігаючих технологій. Такий потужний конденсатор дав їй можливість проявити себе в нанохімії, якій дуже цікавиться Иша. Вона вважає, що різні нанопристрої можуть бути задіяні у всіх сферах людського життя.

Коли Иша створювала свій пристрій, вона використовувала сили діода, який випромінює світло. Автор вважає, що її пристрій можна використовувати в різних акумуляторах для мобільних телефонів або інших портативних електронних пристроїв, які все більше поширюються в світі.

Дівчина вважає, що за допомогою її винайденого пристрою люди позбудуться залежності від близькості розташування електророзеток. У продовження довгого часу гаджети зможуть ще не одну годину працювати завдяки її суперконденсатору. Цей суперконденсатор гнучкий і дуже зручний у використанні. Його можна застосовувати скрізь, де забажає власник пристрою, що є великою перевагою в порівнянні з традиційними акумуляторами.

 

Читати також:

Новий вид вітрових генераторів

Новий вид вітрових генераторів

Коли ми чуємо про вітрові генератори, перше, що спадає на думку, це великі вітряки з лопастями, які стоять десь в степах. Величезні...

У чому секрет небиткого скла?

У чому секрет небиткого скла?

Очевидно, що у скла, яке важко розбити, безліч переваг. Таке скло значно безпечніше, що вже говорити про те, що термін його служби...