Одружуватися корисно

Вчені провели дослідження, в якому намагалися з’ясувати шкоду та користь одруження та взагалі сімейного життя.

Британські вчені провели дослідження про сімейне життя та одруження, результати якого виявилися досить цікавими. Опубліковано це було в іноземному виданні Student BMJ.

Отож, Девід і Джон Геллехери, науковці  Кардіффського університету, що на півдні Британії, після ряду проведених експериментів, виявили, що одруження надзвичайно корисне для людини. Причому, як для психічного здоров’я, так і для фізичного. Цікавим також є те, що з плином часу користь лише збільшується. До того ж, статистика підтверджує цей факт, адже одружені люди живуть значно довше за холостяків та незаміжніх жінок.

Таким чином, за допомогою досліду, було встановлено, що одружені чоловіки мають значно краще та міцніше фізичне здоров’я. А от заміжні жінки мають врівноважений психічний стан. Можна пояснити такий факт тим, що для переважної більшості представниць прекрасної  статі відносини є дуже важливим чинником.  А на думку жінок, сімейне життя створює набагато менше різноманітних причин, які здатні породжувати стрес, занепокоєння та переживання.

Під час цього дослідження британських вчених був з’ясований ще один, але не дуже приємний факт. Зокрема, те, що розлучення може згубно вплинути на здоров’я людини. А численні статеві зв’язки з різними партнерами можуть призвести навіть до передчасної смерті, і не лише через венеричні хвороби.

Тому залишається побажати всім цінувати свій шлюб та свого чоловіка чи дружину, адже це своєрідна опора у нашому стрімкому та прогресуючому світі.  А також  для тих, хто тільки планує брати шлюб, варто пам’ятати, що це рішення серйозне, адже розлучення не лише неприємна ситуація, але й шкода для здоров’я. Тому кохайте та будьте коханими в шлюбі! 

Читати також:

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Вчені створили в мозку «несправжні спогади»

Як виявилося, «завантаження» в пам’ять несправжніх спогадів – не така вже й фантастика, як це здавалося раніше. Дивно напевно,...

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Як виглядає штучне серце нового зразка?

Проблеми людей, які потребують нове серце, знайомі мільйонам хворих по всьому світу. Багато хто роками чекає своєї черги, молячись...